Clean Eating

      

Co to jest Clean Eating?
Clean Eating w tłumaczeniu „czyste jedzenie” to nowy nurt łączący w sobie trzy aspekty zdrowego odżywiania: ogólną wiedzę o żywności i żywieniu, spożywanie żywności nieprzetworzonej i zdrowe przygotowywanie posiłków. 
Nurt łączący ludzi, którzy chcą się czuć dobrze z tym co wprowadzają do swojego ciała – żołądka.
Clean Eating jest czymś więcej niż tylko dietą. Dzięki korzystaniu z lepszego jedzenia i tym samym życia, optymalizujemy swoje zdrowie, dodajemy sobie siły, energii i witalności. 
Możemy tak zorganizować swoją dietę, aby prawidłowo się odżywiać, pomagać zarządzać swoim życiem, unikać rozwoju chorób, oczyścić organizm poprzez usunięcie toksyn, schudnąć i po prostu poczuć się lepiej. 
Clean Eating to zapotrzebowanie na czyste jedzenia jako konieczności bycia zdrowym. 
Clean Eating to styl życia, który jest elastyczny i umożliwia każdemu dostosować go do swojego rozkładu zajęć.
Clean Eating to spożywanie żywności w stanie jak najbardziej naturalnym lub jak najbardziej zbliżonym do niego, tym samym unikanie żywności mocno przetworzonej. Dążenie do równowagi i umiaru w jedzeniu i czerpania radości z każdego posiłku. To nie jest dieta, która ma być tymczasowym rozwiązaniem, tylko styl życia, w którym podejście do życia i przygotowania żywności prowadzi do poprawy zdrowia, ale przede wszystkim poprawy naszego życia poprzez polubienie i szanowanie nas samych.

Przeczytaj też wpisy:
Clean Eating – co to oznacza?
Produkty, które powinieneś jeść
Szkodliwe jedzenie. Zobacz czego unikać

Więcej informacji i przepisów znajdziesz w kategorii Clean Eating