O mnie

 

Witajcie!
Żywnością i żywieniem zajmuję się na co dzień. W pracy i w domu. I nie chodzi tylko o żywienie mojej rodziny 🙂

Swoją wiedzą i doświadczeniem (doktorat w zakresie technologii żywności i żywienia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW) dzielę się ze studentami, ale chciałabym przekazywać ją większej liczbie osób, zwłaszcza, że mnóstwo moich znajomych wciąż mnie pyta – jak zdrowo się odżywiać, a czego unikać.
Ponieważ jestem mamą postanowiłam na moim blogu opisywać, jak zaszczepić u dzieci dobre nawyki żywieniowe oraz jak łatwo można w domu przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki dla całej rodziny.
Opisuję na blogu nowinki i ciekawostki żywnościowe, podaję też definicje, inspiracje, przepisy i porady kulinarne. Informuję o wydarzeniach i podróżach kulinarnych.

 

Tłumaczę też, jak zwrócić uwagę na najważniejsze informacje żywieniowe, bo nie każdy ma czas, by zgłębiać tę wiedzę. W natłoku wielu informacji trudno wybrać to, co dla Ciebie jest naprawdę dobre i zdrowe. Staram się w przystępny sposób przekazać Ci te informacje łącząc teorię z praktyką.

 

Zwróć uwagę, że zdrowie i samopoczucie Twoje i Twojej rodziny w dużej mierze zależy od tego, co jecie. Nie warto jeść byle czego, poza tym jedzenie powinno sprawiać Ci przyjemność. Zapraszam do smakowania mojego bloga 🙂

Kasia Świąder

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz