Międzynarodowy Zielony Tydzień w Berlinie 15-24 styczeń 2016

IGW 2016 
- Partner Country Morocco -
15 stycznia rozpoczął się w Berlinie Międzynarodowy Zielony Tydzień (IGW-International Green Week). Jest to jedyna w swoim rodzaju międzynarodowa, największa na świecie wystawa żywności, rolnictwa i przemysłu ogrodniczych, która odbywa się cyklicznie od 1926 roku.

IGW jest miejscem spotkań Światowego Forum dla Wyżywienia i Rolnictwa (GFFA) z ponad 70 resortowych ministerstw. Producenci z całego świata przyjeżdżają by zaprezentować i testować żywność, produkty luksusowe i wzmocnić ich wizerunek. Wśród nich wystawcy z Polski z naszymi krajowymi specjałami.

International Green Week umożliwia zapoznanie się z szeroką gamę dań kuchni międzynarodowej i wyrobów tytoniowych, wszelkiego rodzaju świeżymi produktami, całą gamą producentów: piwa, wina i szampana, mięsa i wędlin, owoców, herbaty, ziół i przypraw. Cześć wystawy poświęcona jest również maszynom rolniczym i ogrodniczym, nasionom, szklarniom i materiałom ogrodniczym. Można tez obejrzeć stada hodowlane, zwierzęta, sprzęt łowiecki i materiały rybackie.
Ponadto IGW zapewnia specjalną sekcję  wystawienniczą z urządzeniami kuchennymi i przedmiotami gospodarstwa domowego. 
W tym roku krajem partnerskim jest Maroko.
Źródło: Green Week 2016: Morocco Partner Country of the Green Week 2016
Tu znajdziesz film dotyczący Green Week 2016 Berlin
Więcej szczegółów znajdziesz na www.greenweek.de
Źródło: www.greenweek.de
#zielonytydzienwberlinie #greenweek2016 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.