Wiem co jem z Katarzyną Bosacką

Jakiś czas temu miałam przyjemność uczestniczyć w nagraniu dla programu Wiem co jem i wiem co kupuje prowadzonego przez Katarzynę Bosacką i chciałam się podzielić moimi przemyśleniami.

Program dotyczył soi i produktów z niej otrzymywanych. Jako ekspert ds żywności wypowiadałam się na temat soi i produktów z niej otrzymywanych, jak również na temat dodatków do żywności z niej wytwarzanych. Mówiliśmy sobie też o bezpieczeństwie spożywania soi, rolnictwie ekologicznym, znakowaniu produktów zawierających soję.
Nagranie trwało ponad 3 godziny (i to nie ze względu na konieczność powtarzania nagrań :), po prostu to wszystko tyle trwa), w programie moja wypowiedź zajmuje niecałe 3 minuty, ale jak sami zobaczycie program opiera się na  trzyminutówkach, tak aby nie zanudzić widza 🙂
Muszę powiedzieć, że było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie (pomimo, że pracowałam już wcześniej przed kamerą), pokazujące jak dużo pracy trzeba włożyć w przygotowanie jednego odcinka programu.
 
Ekipa nagraniowa to niezła mieszanka charakterów, a Pani Kasia Bosacka to bardzo ciepła, konkretna kobietka z poczuciem humoru.
 
Faktem jest że niektóre informacje są trochę spłaszczane, a inne uwypuklane lub przerysowane, ale tu chodzi o oglądalność i jak najlepsze dotarcie do widza, którym najczęściej są kobiety:)
Nie zmienia to faktu, że jest to jedyny program telewizyjny, który pełni funkcję edukacyjną i ułatwia konsumentom podejmowanie decyzji zakupowych.
 
Jeśli jeszcze nie oglądałeś odcinka o soi, to  serdecznie Cię do tego zapraszam. Link znajdziesz tutaj.
A ja dziękuję ekipie Wiem co jem i wiem co kupuję za zaproszenie do programu 🙂  i ciekawą przygodę

#wiemcojem #soja #nagranie #tvnstyle #katarzynabosacka

ZapiszZapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.